Hakkımızda


Detay büro mobilyaları,


Her marka büro koltuğu, kanape tamiri, koltuk yedek parça ve kumaş değişimlerini ücretsiz keşif hizmeti yapıldıktan sonra, kendi araçlarımızla yerinizden alıp,teknik servis hizmetini sağladıktan sonra aldığımız yere tekrar teslim ediyoruz.

Detay büro teknik servisi olarak istanbul bölgesinde BÜROSİT YETKİLİ TEKNİK SERVİS hizmetimizin yanısıra internet yolu ile bizleri arayan firma ve özel kişi ve kuruluşlara ait ofis koltuk tamiri ile ilgili teknik servis hizmetimizi tecrübeli çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti konusunda ilke edinmiş bulunmaktayız.

Detay büro , ofis koltukları teknik servisi olarak istanbul ilimizin yanısıra kendi araçları ile Tüm Türkiye'ye Büro koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri hizmeti verebilecek kapasitededir.Aynı zamandada bu hizmet uzun yıllardan beri yapılmaktadır.

Büro koltuk tamiri ve ofis koltuk tamiri ve teknik servis hizmeti olarak DETAY BÜRO, 25.Yılındada Öncü marka olmaya devam edecektir. Bu konu ile ilgili bizlerin varoluş sebebi olan müşterilerimize şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız

Saygılarımızla
Detay büro mobilyaları
Ahmet Akbulut